KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17569080
nr 1756 9080
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 75, bladets mått: 51x72 cm, yttermått inklusive ram: 61x81 cm
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
800 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 23:40:29)
Uppdatera
Visning
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 19:22:43
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor